Нові видання КУП НАНУ

11 Січня, 2013

Збірник матеріалів
ІV Міжнародної науково-практичної конференції
«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

Вийшов друком збірник матеріалів ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правової системи України».

У збірнику матеріалів конференції опубліковані статті провідних правознавців, молодих вчених, аспірантів та студентів України, Республіки Польща, Республіки Болгарія, в яких аналізуються теоретичні та практичні проблеми сучасного стану розвитку правової системи. Розглядаються теоретичні проблеми розвитку окремих елементів правової системи України, досліджується місце національної правової системи серед правових систем сучасності.

Для науковців, викладачів вузів, аспірантів, магістрів, студентів, всіх, хто цікавиться проблемами сучасного стану національної правової системи.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.