Нові видання КУП НАНУ

Збірник матеріалів
міжнародної науково-практичної конференції
«РОЗВИТОК ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ»

Вийшов друком збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток публічного адміністрування», яка відбулась 24 – 25 жовтня 2013 року у м. Рівне (Україна) на базі Рівненського інституту Київського університету права НАН України за підтримки Наукового центру у м. Київ Польської академії наук (Представництво ПАН в Україні) та при сприянні Рівненської обласної державної адміністрації.
     У збірнику матеріалів конференції опубліковані наукові статті та тези, присвячені окремим аспектам теоретико-методологічних засад розвитку публічного адміністрування, його організаційно-правовій, фінансово-економічній, інформаційній, безпековій, соціальній, кадровій складовим. Збірник містить аналітичні статті щодо міжнародного досвіду публічного адміністрування, зокрема практиці Республіки Польща у зазначеній сфері. Крім того, висвітлено проблемні питання управлінської діяльності та надання публічних послуг в органах державної влади і органах місцевого самоврядування. Низка наукових доробків зарубіжних авторів представлена мовою оригіналу.

Матеріали, представлені у збірнику, будуть корисні політикам, керівному складу та працівникам органів державної влади і місцевого самоврядування, науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, студентам, фахівцям у сфері державного управління, права, економіки, політичних і соціальних наук, громадським і політичним діячам та всім, хто цікавиться проблемами розвитку сучасного публічного адміністрування.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись у бібліотеку

Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.