Новий партнер КУП НАН України – Міжнародний Європейський університет

26 Серпня, 2024

Делегація від Київського університету права НАН України в особі ректора Юрія Бошицького, проректорки з питань забезпечення та перспективного розвитку Алли Вільчинської та проректора з наукової роботи Івана Кайла завітала до Міжнародного Європейського університету.

Міжнародний Європейський університет – сучасний виш, що пропонує навчання в межах двох структурних підрозділів: Медичної школи та Школи бізнесу.

Для представників КУП НАН України Університетом провели екскурсію, познайомили з його історією та принципами й особливостями роботи. Головною метою зустрічі було налагодження партнерських звʼязків між двома ВНЗ – підписання ряду меморандумів, зокрема договору оренди однієї з будівель, що підпорядковуються КУП НАН України, терміном на 49 років.

Переконані, що це лише початок співпраці КУП НАН України та МЄУ, адже обидва університети належать до провідних закладів столиці в межах своїх освітніх напрямків і відкриті до розширення партнерства.

Прес-Центр КУП НАНУ