Новий партнер КУП НАН України – «Rotary Сlub Kyiv International»

17 Лютого, 2021

В рамках налагодження співпраці з міжнародними партнерами в Київському університеті права НАН України відбулась урочисте підписання Меморандуму про співпрацю з київським представництвом міжнародного бізнес-клубу «Rotary Сlub Kyiv International».

Rotary Сlub – це міжнародне співтовариство з 115-річною історією та мережею у понад 35 000 клубів в світі, в тому числі в Україні із кількістю членів у 1200 осіб. Українське представництво очолює Громадська неприбуткова організація «Ротарі Клуб Київ Інтернешенал», яка є частиною великої міжнародної системи Rotary International, що позиціонує себе як мережа не релігійних та неполітичних благодійних та громадських організацій, які доступні для всіх країн, незалежно від національної і расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів.

З метою розвитку обізнаності студентів щодо фінансової грамотності, оволодіння навичками управління фінансами, між КУП НАН України та «Ротарі Клуб Київ Інтернешенал» розпочато впровадження всеукраїнського проекту з фінансової грамотності. Основним завданням проекту є підвищення обізнаність української молоді щодо управління фінансами, навчити молодь впроваджувати отримані знання з фінансової грамотності у своє життя, тим самим підняти рівень фінансової освіти молоді в Україні. В рамках реалізації проекту планується: навчити школярів та студентів базовим інструментам фінансової грамотності через лекційні матеріали, ігрові інструменти, програм стажувань в фінансових інституціях, коучингу підприємцями; навчити молодь вирішувати фінансові виклики в командах; підготувати молодих осіб до командної роботи, вмінню вести переговори в ігровій формі, показати важливість командної роботи. За для цього сторонами напрацьовані контакти з МОН, КМДА, департаментами освіти в кожному районі Києва, прямий зв’язок з більш ніж 50 школами Києва та їх директорами, бібліотеками Києва.

Саме в приміщеннях Київського університету права будуть проводитися заняття, навчання та трансформаційні ігри.

Також підписантами Меморандуму були обговорені можливості взаємодії та співпраці щодо проведення наукових та дослідницьких заходів, стажувань, консультацій, підвищення рівня кваліфікації як викладачів так і практичних працівників, а також залучення міжнародної технічної допомоги.

Меморандум підписали ректор КУП НАН України, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький та президент «Rotary Сlub Kyiv International» О.А. Тюпа.

На зустрічі були присутні проректор навчально-методичної та наукової роботи Хорватова Оксана Олегівна, т.в.о. проректора з господарської роботи Вільчинська Алла Іванівна, вчений секретар Лісова Катерина Сергіївна, завідувач кафедри кримінального права та процесу Савка Олександр Іванович, юрист університету Маркевич Анатолій Михайлович.

Прес-центр КУП НАНУ