Новий партнер КУП НАНУ – Відділ освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради

16 Лютого, 2020

1

Нещодавно ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з начальником відділу освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради Любов’ю Войтко.

Під час зустрічі Л. Войтко розповіла про напрацювання міста Самбір в питаннях залучення грантів на наукові дослідження і розвиток культурних надбань району, а також виявила зацікавленість у співробітництві з Київським університетом права.

Ректор КУП НАНУ зі свого боку запропонував для учнів місцевих шкіл та майбутніх абітурієнтів можливість відвідати КУП НАНУ (м. Київ), його структурні підрозділи (м. Львів, Рівне, Вінниця), п’ять університетських музеїв, а також Верховну Раду України, Конституційний Суд України, Міністерство юстиції України тощо.

На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки відділу виконавчого комітета Самбірської міської ради фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.

Прес-Центр КУП НАНУ