Новий партнер КУП НАНУ – виконавчий комітет Дрогобицької міської ради

7 Липня, 2020

1

Між виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради та Київським університетом НАН України підписано Меморандум про співпрацю.

Меморандумом передбачено співпрацю у межах проведення наукових та дослідницьких заходів, стажувань, консультацій, підвищення рівня кваліфікації, навчання, розвитку міжнародного та внутрішнього туризму, залучення міжнародної технічної допомоги.

Меморандум, під час зустрічі у Дрогобицькій ратуші, підписали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України, професор – Юрій Бошицький.

Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційного аспекту візиту ректора Ю.Бошицького до Дрогобича напередодні вступної компанії, відбулися і зустрічі та переговори з начальником відділу освіти Петром Шев’яком, Ольгою Заяць – керівницею Дрогобицького ліцею, Наталією Ластов’як – керівницею ліцею №3, Володимиром Крайчиком – керівником  ліцею №16, Наталією Харитоновою – керівницею гімназії №10. У ході зустрічі обговорювалися можливість навчання, стажування, підвищення кваліфікації дітей та вчителів у Київському університеті права.

Ректор запропонував створити при одному з навчальних закладів міста кабінет історії українського права імені Миколи Василенка КУП НАНУ.

За словами ректора, сьогодні вкрай важливо зберегти студентів в Україні, а також докласти максимального розвитку для формування їх, як особистостей вихованих, культурних, освічених.

Зі свого боку, міський голова Дрогобича Тарас Кучма запропонував Юрію Бошицькому створити філію університету у Дрогобичі. На думку міського очільника, такий крок лише підсилить статус Дрогобича як університетського міста.

На завершення зустрічі головний освітянин міста Петро Шев’як разом з колегами обговорили з ректором університету подальшу співпрацю, зокрема й на теренах Дрогобича, як міста з освітянськими традиціями.

Прес-Центр КУП НАНУ