Першокурсники РІ КУП НАН України урочисто склали присягу студента

3 Вересня, 2023

До рівненської філії вишу цьогоріч вступили 36 молодих людей. Загалом же тут навчається 233 майбутніх правники.

На церемонію посвяти у студенти в Залі камерної та органної музики зібралися батьки першокурсників, викладацький склад інституту, а також друзі та партнери вишу.

Вчитися на юриста сьогодні – це неабиякий виклик. Адже ті, хто обрали освіту правника, – обрали розбудову новітньої України. І це – відповідальний вибір. “DISCERE EST VINCERE” – навчатися, щоб перемагати! – цей вислів є на гербі Київського університету права. Нехай він стане філософією життя для кожного з вас, – з такими словами звернувся до студентів голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Разом з ректором університету Юрієм Бошицьким та директором Рівненського інституту Іваном Вєтровим вони вручили першокурсниками студентські квитки.

ДЖЕРЕЛО: https://ror.gov.ua/