ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ З УКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

8 Грудня, 2023

7 грудня 2023 року до Київського університету права НАН України завітала почесна делегація, яка представляла керівний склад «ГО Українська Асоціація зовнішньої політики». Ця подія для нашого закладу вищої освіти є непересічною, адже вперше в історії Київського університету права НАН України його відвідала група у складі одразу трьох українських дипломатів з великим досвідом міжнародної діяльності, які мають вищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла, встановлений Законом України «Про дипломатичну службу». До нас завітали такі почесні гості як: Сергій Іванович Пирожков ‒ доктор економічних наук, професор, Віце-президент Національної академії наук України, академік Національної академії наук України, Надзвичайний і Повноважний Посол; Хандогій Володимир Дмитрович ‒ президент Української Асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний Посол; Цибух Валерій Іванович ‒ виконавчий директор, член Ради директорів Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний Посол.

Поважна делегація та почесні гості університету, ‒ представник надійного партнера КУП НАН України АТ «КОМІНБАНК» ‒ заступник директора Департаменту з продажів банківських продуктів Максим Фліссак та юрист Української Асоціації зовнішньої політики пані Марія Григоренко, були присутніми на засіданні ректорату КУП НАН України на початку якого було підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Українською Асоціацією зовнішньої політики. Від імені КУП НАН України свій підпис під меморандумом поставив ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький і від Української Асоціації зовнішньої політики ‒ її президент, Надзвичайний і Повноважний Посол Володимир Хандогій.

Володимир Хандогій зазначив, що Асоціація, на відміну від інших українських самоврядних неприбуткових громадських об’єднань, що діють у сфері публічної дипломатії, має на меті не пасивний моніторинг зовнішньої політики держави, а активний вплив на неї; Головним завданням Асоціації є посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері зовнішніх зносин України. Саме тому одним із пріоритетних статутних завдань Асоціації визначається інтерактивна взаємодія представників громадянського суспільства та експертного середовища з державними структурами у визначенні вектору зовнішньої політики України та прийнятті важливих зовнішньополітичних рішень в інтересах усього суспільства.

Юрій Бошицький висловив упевненість у тому, що підписання меморандуму стане підґрунтям для подальшої плідної співпраці між КУП НАН України та Українською Асоціацією зовнішньої політики не тільки в освітньо-науковій та видавничій сферах але й сприятиме вихованню здобувачів КУП НАН України як свідомих патріотичних членів українського громадянського суспільства.

Після офіційної частини засідання ректор КУП НАН України Юрій Бошицький провів для почесних гостей університету екскурсію музейним комплексом Київського університету права Національної академії наук України.

Нові партнери університету відвідали Музей криміналістики імені Ганса Гросса, Музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки імені академіка В. М. Глушкова, Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та інші музейні фонди університету.

Закликаємо науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти КУП НАН України та молодих вчених нашого закладу вищої освіти активно долучатися до можливостей та перспектив, які надає нам співпраця з новими партнерами. Крокуємо до перемоги разом!

Прес-Центр КУП НАНУ