Підписано Меморандум між КУП НАН України та Інститутом українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

5 Лютого, 2024

Перебуваючи з робочим візитом з питань профорієнтаційної роботи у Львові, ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький, зустрівся і провів переговори з директором Інституту українознавств ім. І. Крип’якевича НАН України Ігорем Солярем.

В роботі зустрічі, на якій був присутній також і Юрій Цица – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів), обговорили широке коло питань співпраці у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді в Київському університеті права НАН України!

Визнаючи необхідність об’єднання зусиль щодо розвитку двостороннього співробітництва у сферах наукової і освітньої діяльності, поліпшення якості підготовки фахівців у галузі українознавства і права, популяризації юридичної науки і освіти, організації профорієнтаційної роботи та підвищення ефективності наукової і викладацької діяльності було укладено Меморандум про співробітництво і партнерство.

Основні напрями Меморандуму – спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів з метою аналізу законодавства України, Європи і світу, політично-правової системи держави та перспективного розвитку, досягнень українознавства, реалізація спільних науково-дослідних проектів та розробок з актуальних науково-прикладних проблем, проведення майстер-класів, лекцій присвячених розвитку українознавства і правової системи України співробітниками, організація програм обміну для науковців та викладачів, з метою отримання позитивного викладацького досвіду, сприяння розвитку нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт у сфері українознавства і права.

Прес-Центр КУП НАНУ