Підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАН України та Радехівською міською радою Львівської області

11 Жовтня, 2023

9 жовтня відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з головою Радехівської міської раді Львівської області Степаном Коханчуком.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань про співпрацю. Визнаючи необхідність об’єднання зусиль щодо розвитку двостороннього співробітництва у сферах розвитку освітньої та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості, спорту було укладено Меморандум про співробітництво і партнерство.

Основними напрямками Меморандуму стали:

• сприяння залученню студентської молоді до участі у громадському житті і розвитку Радехівської міської територіальної громади;
  • сприяння розвитку здібностей і обдарувань молоді, формуванню інтелектуального потенціалу нації згідно із Законом України «Про освіту»;
  • сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проєктів;
  • задоволення потреб Радехівської міської територіальної громади у кваліфікованих кадрах та побудові соціального ліфта для молоді.

В обговоренні основних напрямків та під час підписання Меморандуму приймали участь: керівник відділу освіти Радехівської РДА Галина Красіцька, начальник юридичного відділу Андрій Міщук та керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів) Юрій Цица.

Отже, плідна співпраця між Радехівською міською територіальною громадою та КУП НАН України сприятимуть гармонійному розвитку учнівської молоді, зокрема пошукам та формуванню всебічно розвиненої особистості майбутніх юристів нового покоління, які надзвичайно потрібні українській державі сьогодні.

Прес-Центр КУП НАНУ