Підписано меморандум про співпрацю між КУП НАН УКРАЇНИ, його підрозділом Рівненським інститутом та Гощанською селищною радою

25 Січня, 2024

Ректор Київського університет права Національної академії наук України, професор Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту КУП НАНУ Іван Вєтров підписали меморандум про співпрацю із головою Гощанської селищної ради Миколою ПАНЧУКОМ.

Меморандумом передбачено реалізація освітніх, інформаційних, культурних та інших проєктів із залученням закладів освіти громади. У рамках партнерства університет та інститут планують проводити заходи на правову тематику для освітян та старшокласників закладів освіти, залучати студентську молодь до проведення круглих столів, дебатів; організовувати в інституті олімпіади, вікторини; організовувати спільні семінари, тренінги з питань адміністративного, цивільного та трудового права, надавати юридичні консультації, рецензії інше.

З метою популяризації юридичної освіти в регіоні ректор передав для бібліотек шкіл Гощі юридичну літератури в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР», директором якого є професор Віктор Ковальський. Даний проект має назву – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Сторони також домовилися брати спільну участь у круглих столах, конференціях, присвячених історичним постатям, державотворцям, як уродженцям, так і причетним до Гощанщини, таким як Анна Валентинович, Томаш-Оскар Сосновський та інші.

Громада у свою чергу зацікавлена у підготовці кваліфікованих юристів для потреб регіону – наголосив голова Микола Панчук.

Обидві сторони висловили зацікавленість у спільній діяльності для покращення правової освіти громади.

Прес-Центр КУП НАНУ