Підписано меморандум про співпрацю між Святошинською РДА та КУП НАНУ

6 Березня, 2021

5 березня 2021 року в приміщенні Святошинської райдержадміністрації на проспекті Перемоги, 97 голова Святошинської РДА Сергій Павловський і ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький підписали «Меморандум про співпрацю і партнерство у сферах розвитку освітньої та інформаційної діяльності, культури, мистецтв, підтримки самодіяльної творчості, спорту».

На урочистій церемоній підписання Меморандуму були присутні: голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Павловський Сергій Анатолійович, ректор Київського університету права Національної академії наук України професор Бошицький Юрій Ладиславович, заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Мошковський Олексій Миколайович, керівник апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Шаповал Сергій Петрович, начальник управління освіти району – Сукенніков Олексій Вячеславович, та представники адміністрації університету  проректор з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова Оксана Олегівна, юрист – Маркевич Анатолій Миколайович, аспірант КУП НАНУ, відомий чеський бізнесмен Річард Будка

Підписаний Меморандум стане фундаментом для встановлення тісного співробітництва сторін у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості, спорту, екологізації, а також стане платформою для реалізації окремих освітніх, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних та інших проектів із залученням закладів освіти району; залучення студентської молоді до участі у громадському житті та розвитку району.

Сторони зацікавлені у конструктивному співробітництві на взаємовигідних і рівноправних засадах та висловили сподівання на плідну взаємодію у досягненні окреслених амбітних планів у майбутньому.

За для цього та метою розвитку партнерських відносин зі школами та спеціалізованими закладами освіти Святошинського району, Київський університет права Національної академії наук України розробив на 2020-2021 навчальні роки унікальну програму взаємовигідної співпраці з учнівською молоддю Святошинського району в сфері юридичної освіти, науки та правового виховання. В межах запропонованої програми учні шкіл нашого району матимуть змогу прослуховувати відкриті лекції по правознавству авторитетних вітчизняних та зарубіжних правників, відвідувати університетські музеї, користуватися послугами нашої бібліотеки, брати участь в наших студентських та спортивних заходах тощо.

Після підписання Меморандуму представники університету були запрошені на святковий концерт до Дня 8 Березня в актову залу адміністрації, де були запрошені кращі представниці апарату райдержадміністрації, відокремлених структурних підрозділів, навчальних закладів та комунальних підприємств району.

Голова Святошинської РДА Павловський С.А. відкрив святковий захід привітаннями жінок району із святом весни, краси та любові.

До вітань голови долучилися й представники культурної сфери району. Вони подарували присутнім чудові концертні номери, чим підтримали у залі піднесену, урочисту атмосферу.

Отже, плідна співпраця між органами влади Святошинського району міста Києва та КУП НАН України сприятимуть гармонійному розвитку як університету вцілому, так і учнівської молоді зокрема, пошукам та формуванню всебічно розвиненої особистості майбутніх юристів нового покоління, які надзвичайно потрібні українській державі сьогодні.

Прес-центр КУП НАНУ