Підписано Меморандум про співпрацю з Барським гуманітарно-педагогічним коледжем ім. М. Грушевського

25 Лютого, 2024

21 лютого 2024 року під час робочого візиту на Вінниччину ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького було підписано Меморандум про співпрацю з директором Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського Петром Савчуком.

З Комунальним закладом вищої освіти “Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського” КУП НАНУ має давні, дружні відносини, оскільки багато випускників коледжу здобули і продовжують здобувати вищу юридичну освіту в університеті права та Вінницькому науково-консультативному центрі КУП НАНУ.

Барський гуманітарно-педагогічний коледж має славну історію розвитку і бере свій початок з травня 1985 року.

Сьогодні КЗВО “Барський гуманітрано-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського” – це інноваційний багатопрофільний заклад вищої освіти, що готує у поєднанні з наданням повної загальної освіти фахівців за освітніми ступенями фахового молодшого бакалавра та бакалавра, в тому числі за спеціальністю 081 Право.

Підписання Меморандуму розширює спектр взаємовигідних партнерських відносин, в першу чергу в реалізації освітніх, культурних, наукових, інформаційних та інших проєктів між двома навчальними закладами.

Під час ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу, між очільниками ЗВО досягнута домовленість щодо реалізації спільного культурного проєкту, а саме проведення виставки картин студентів коледжу в стінах Київського університету права НАНУ.

На завершення візиту, ректор Юрій Бошицький передав директору коледжу Петру Савчуку юридичну літературу в рамках нового спільного проєкту КУП НАНУ та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР». Даний проект має назву – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Під час візиту в Барський гуманітарно-педагогічний коледж ректора супроводжував завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ Юрій Ковальчук.

Прес-Центр КУП НАНУ