Підписано меморандум про співпрацю з Європейським інститутом безперервної освіти (Словаччина)

30 Листопада, 2022

Днями в Рівненському інституті Київського університету права НАН України ректор Юрій Бошицький підписав меморандум про співпрацю з Європейським інститутом безперервної освіти (Словаччина), який очолює добре відомий в Україні та Європі талановитий організатор науки та освіти, великий друг України та нашого університету, Doctor Honoris causa багатьох університетів Європи  пан Йозеф Затько.

Ця подія була очікуваною та закономірною ще до ковіду, адже, багато років тому саме на запрошення, ректора пан Йозеф Затько вперше відвідав Україну і Київський університет права НАН України, як іноземний гість, відкрив для себе нашу країну та проникся до неї щирою симпатією. А Рівненський інститут КУП НАНУ вже не вперше приймає його в своїх стінах, як партнера, почесного гостя та співорганізатора наукових заходів.

Незважаючи на складність часу, освітянам, конче необхідно дивитися в майбутнє і на нашому освітянському фронті потрібно докласти максимальних зусиль, щоб забезпечити для молоді належну якість освітніх послуг в галузі юриспруденції.

Для цього важливою є і подальша співпраця з партнерами з Європейського Союзу. Особливо такими, як пан Затько, який у важкий період нашої історії – брутальної російської агресії разом зі своїми словацькими друзями постійно надає гуманітарну допомогу українцям, приймає біженців з України і виявив мужність відвідати нашу країну саме в цей час.

Підтримуючи важливість цієї події для освітнього середовища Рівненщини, на підписанні меморандуму був присутній директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський, який акцентував увагу на потребі області у професійних кадрах правниках, у спільних міжнародних наукових заходах, обміні досвідом, підвищенні кваліфікації науково-педагогічних працівників та мобільності студентів.

Разом з нашими викладачами та студентами, на підписанні угоди були відомі в області діячі: Володимир Хомко  депутат Рівненської міської ради, міський голова м. Рівне  у 2008-2020 рр., Інна Бернацька  голова Комісії з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності Нотаріальної палати України, Валентина Ярощук  директор Рівненської обласної наукової бібліотеки, Наталія Терновик  проректор з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука, а також представники обласного музею та різних громадських організацій.

Під час підписання меморандуму ректор представив нового директора Рівненського інституту КУП НАН України, яким став авторитетний в місті та області кадровий освітянин, в свій час багаторічний очільник департаменту освіти та науки при Рівненській ОДА  Іван Вєтров.

Адміністрація КУП НАНУ висловлює вдячність партнерам та друзям КУП НАН України та Рівненського інституту КУП НАН України за можливість бути разом в цей момент, особисто пану Йозефу Затько за підтримку нашої віри в перемогу, майбутнє української вищої освіти та сподівається на плідну співпрацю між нашими закладами в рамках реалізації положень меморандуму.

На згадку Йозеф Затько подарував університету Державний Прапор Словаччини.

Прес-Центр КУП НАНУ