Підписано угоду про співпрацю ще з Дубриницькою громадою Ужгородського району

7 Березня, 2024

У рамках розвитку співробітництва Київського університету права НАН України з територіальними громадами на Закарпатті 4 березня цього року ректором Юрієм Бошицьким підписано угоду про співпрацю з Дубриницько-Малоберезнянською громадою Ужгородського району. Під час візиту делегації Ужгородської філії КУП НАНУ на чолі з ректором університету до територіальної громади обговорювалися питання взаємовигідної співпраці з метою підтримання місцевих закладів освіти та забезпечення доступу їх абітурієнтів до якісної правничої освіти, надання територіальній громаді консультаційної допомоги силами юридичної клініки університету. Ректор КУП НАНУ проф. Бошицький і голова громади Любов Лавер дійшли згоди про необхідність подальшого розвитку зв’язків між університетом та громадою.

За традицією від Київського університету права керівництву громади були передані книги правничої тематики на реалізацію проекту «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України», який проводиться спільно КУП НАНУ та його партнером видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР».

Прес-Центр КУП НАНУ