Підписано угоду про співпрацю з Бібрською міською радою

12 Квітня, 2024

11 квітня 2024 року під час робочої поїздки на Львівщину в рамках профорієнтаційних заходів відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з головою Бібрської міської ради – Романом Гринусом.

В ході зустрічі, на якій був присутній Юрій Цица – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів) були обговорені питання співпраці, основні з яких – сприяння в реалізації окремих освітніх, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних та інших проектів із залученням закладів освіти Бібрської міської територіальної громади; популяризація університетських освітніх послуг, та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів, а також «Днів відкритих дверей; задоволення потреб громади у кваліфікованих кадрах та побудові соціального ліфта для молоді.

З метою здійснення конструктивного співробітництва було підписано угоду про співпрацю між КУП НАН України та Бібрською територіальною громадою, у складі якої 46 населених пункти, а освітня мережа Бібрської міської територіальної громади налічує 17 закладів загальної освіти.

А також Бібрська територіальна громада має багату культурну спадщину, а саме пам’ятки національного значення серед яких – Костел Св. Анни і Миколая, Церква Вознесіння Господнього до яких їдуть паломники з інших країн; природною пам’яткою вважається гора Камула – найвища вершина рівнинної частини України, частина гологірського пасма, що через її вершину проходить Головний європейський вододіл. Цікавий факт, що саме Бібрка отримала від Казимира Четвертого магдебурзьке право – набагато раніше за Київ.

На завершення візиту, ректор Юрій Бошицький передав для бібліотек та шкіл Бібрської міської територіальної громади юридичну літературу в рамках нового спільного проєкту КУП НАНУ та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР». Даний проект має назву – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Прес-Центр КУП НАНУ