Підписано угоду про співпрацю з Новояричівською селищною радою

1 Лютого, 2024

31 січня 2024 року під час візиту ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького до Новояричівської територіальної громади за участі керівника Львівської філії університету Юрія Цица підписано меморандум про співпрацю і партнерство між Новояричівською селищною радою та Київським університетом права. Сторони домовилися розвивати співробітництво у реалізації окремих освітніх, інформаційних, культурних та інших проєктів із залученням закладів освіти територіальної громади. У зустрічі також взяла участь очільниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради Наталія Миляник.

Перед підписанням меморандуму ректор передав селищному голові Петру Соколовському правничу літературу та інші матеріали, які будуть корисними майбутнім правникам, і коротко розповів про Київський університет права, поточні спільні проєкти університету, що реалізуються разом з іншими територіальними громадами, а також про можливі напрямки майбутнього співробітництва, зокрема в освітній та науковій сферах.

Селищний голова Петро Соколовський підтримав доцільність співробітництва з Київським університетом права у різних сферах. Очільниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Миляник подякувала Юрію Бошицькому за підтримку обдарованої молоді та подарунки для трьох учнів громади – переможців районної учнівської олімпіади з правознавства. У свою чергу керівник Львівської філії КУП НАНУ Юрій Цица наголосив на відкритості університету до співпраці та роботи на користь місцевої громади.

З метою популяризації юридичної освіти в регіоні передав для бібліотек шкіл Новояричівської громади юридичну літератури в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР» – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

На завершення зустрічі ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький та голова Новояричівської селищної ради Петро Соколовський домовилися зустрітися найближчим часом у Києві для подальшої деталізації спільної роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ