Підписано угоду про співпрацю з Перечинською міською радою

29 Січня, 2024

29 січня цього року під час візиту ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького до Перечинської територіальної громади Закарпатської області за участі керівника Ужгородської філії університету Івана Ващинця підписано меморандум про співпрацю і партнерство між Перечинською міською радою та Київським університетом права.

Сторони домовилися розвивати співробітництво у реалізації окремих освітніх, інформаційних, культурних та інших проектів із залученням закладів освіти територіальної громади. У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Перечина Євгенія Гафіянич, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради Ольга Барзак і адвокат та аспірант КУП НАНУ Дмитро Гриньо.

Перед підписанням меморандуму ректор передав голові Перечина правничу літературу та інші матеріали, яка будуть корисними майбутнім правникам, і коротко розповів про Київський університет права, поточні спільні проекти університету, що реалізуються разом з іншими територіальними громадами, а також про можливі напрямки майбутнього співробітництва, зокрема в освітній та науковій сферах.

Міський голова Перечина Іван Погоріляк окреслив окремі аспекти діяльності Перечинської міської ради, здобутки та потреби місцевої громади і підтримав доцільність співробітництва з Київським університетом права у різних сферах.

Інші представники Перечинської міської ради запропонували до обговорення конкретні питання, які могли б бути вирішені за участю Київського університету права та його Ужгородської філії. У свою чергу керівник Ужгородської філії КУП НАНУ Іван Ващинець наголосив на відкритості університету до співпраці та роботи на користь місцевої громади.

Також з метою популяризації юридичної освіти в регіоні ректор передав для бібліотек і шкіл Перечина юридичну літературу в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичного видавництва «ЮРІНКОМІНТЕР», директором якого є професор Віктор Ковальський. Даний проект має назву «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

На завершення зустрічі ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький та міський голова Перечина Іван Погоріляк домовилися зустрітися найближчим часом у Києві для подальшої деталізації спільної роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ