Підписано угоду про співпрацю з Перемишлянською міською радою

11 Квітня, 2024

10 квітня 2024 року перебуваючи з робочим візитом з питань профорієнтаційної роботи на Львівщині ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький зустрівся та провів переговори з Перемишлянським міським головою – Олександром Зозулею. Під час зустрічі, на якій був присутній також і Юрій Цица – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів), обговорили широке коло питань співпраці у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді в Київському університеті права НАН України.

Торкнулись питань налагодження взаємовигідного партнерства, основними напрямками якого будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг, та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів, а також «Днів відкритих дверей».

Слід зауважити, що місто Перемишляни є одним з найстародавніших міст України. В Перемишлянах було засновано школу бджільництва — один із перших навчальних закладів пасічників у Галичині та Європі. Найцікавішими історичними пам’ятками вважаються – Свято-Успенська Унівська Лавра (УГКЦ) та Свірзький замок (XVIIст). На сьогоднішній день Перемишлянська територіальна громада налічує понад тридцять загальноосвітніх навчальних закладів.

Очільник міської ради Олександр Зозуля підтримав доцільність співробітництва з Київським університетом права НАН України у різних сферах. У свою чергу керівник Львівської філії КУП НАНУ Юрій Цица наголосив на відкритості університету до співпраці та роботи на користь місцевої громади.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Перемишлянською міською радою.

З метою популяризації юридичної освіти в регіоні ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький передав для бібліотек шкіл Перемишлянської громади юридичну літературу в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР» – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Прес-Центр КУП НАНУ