Підписано угоду з представниками освітньої платформи Pravozno

17 Травня, 2021

Нещодавно, 14-го травня 2021 року ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету зустрівся і провів переговори з співавтором освітньої платформи Pravozno Михайлом Пономаренком. Pravozno – це онлайн-система підготовки до ЗНО з права, створена з метою профільної підготовки бакалаврів до вступу в магістратуру. Даний освітній ресурс було обрано КУП НАНУ для співпраці з метою створення умов для профільної підготовки бакалаврів до вступу в магістратуру.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про партнерство, метою якого є взаємодія сторін для формування чіткого та структурованого доступу зацікавлених студентів-правників до навчання в магістратурі за спеціальністю «Право».

Ректор КУП НАНУ запропонував допомогу, шляхом надання доступу до матеріально-технічного фонду університету, а також особисто приєднався до кола рецензентів бази матеріалів освітньої платформи.

Домовились також залучати діючих бакалаврів КУП НАНУ до навчання в межах освітнього ресурсу в онлайн режимі. Перемовини пройшли конструктивно і зацікавлено.

Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!

Прес-центр КУП НАНУ