Підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів»

12 Квітня, 2024

За сприяння радника ректора Ірини СОПІЛКО та під керівництвом проректорки з навчально-методичної роботи Олени АНТОНОВОЇ, завідувача відділу з забезпечення якості освіти Сергія МАТВЄЄВА та завідувача кафедри кримінально права та процесу Валерія АНДРУСІВА науково-педагогічний персонал університету пройшов через платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus курс підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів».

Мета цього онлайн-курсу – дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання. Курс надає можливість подивитися на дисципліни через призму академічної доброчесності та пропонує теоретичні основи й практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності в університеті.

На цьому курсі учасники підвищення кваліфікації:

• дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та про фактори, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти;
  • навчилися застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві.

Обсяг курсу – 60 годин (2 кредити ЄКТС)

Структура курсу:

• Модуль 1. Концепція академічної доброчесності у вищій освіті.
  • Модуль 2. Методика викладання: сприяння академічній доброчесності.
  • Модуль 3. Дизайн освітніх програм та курсів з фокусом на академічну доброчесність.
  • Модуль 4. Основи академічного письма та доброчесності.
  • Модуль 5. Дизайн системи оцінювання для підвищення академічної доброчесності.
  • Модуль 6. Наукове керівництво та розвиток культури академічної доброчесності.

Вітаємо з успішним завершенням курсу та отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації Олену АНТОНОВУ, Сергія МАТВЄЄВА, Валерія АНДРУСІВА, Анастасію МАЙОРОВУ, Миколу МАЛІЯ, Наталію ВЕСЕЛОВСЬКУ, Івана КАНФУІ, Олену РОМАНОВУ, Володимира ПАВЛОВА, Надію ДРОЗДОВИЧ, Івана КАЙЛА.

Прес-Центр КУП НАНУ