Планове засідання ректорату КУП НАН України 1 квітня 2024 року

1 Квітня, 2024

У понеділок, 1 квітня 2024 року відбулося планове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України, розгляд яких належить до компетенції ректорату.

Відкрив засідання голова ректорату КУП НАН України, ректор, професор Юрій Бошицький, який привітав членів ректорату та присутніх на засіданні колег. У своєму виступі ректор висвітлив найбільш значущі події та заходи, які були проведені в університеті, та проведення яких знаходиться на контролі колегіального органу управління КУП НАН України ‒ ректорату, а також оголосив перелік питань, що увійшли до порядку денного засідання.

З доповіддю про нові перспективні напрямки співпраці та взаємодії з Київським університетом права НАН України виступив представник давнього партнеру університету в науковій та освітній діяльності ‒ директор Інституту економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України, член-кореспондент НАН України, д.ю.н. Володимир Устименко. Виступ почесного гостя та партнера КУП НАН України отримав схвальну підтримку серед членів ректорату КУП НАН України. Одноголосно було ухвалене рішення про необхідність оновлення меморандуму про співпрацю між КУП НАН України та Інститутом економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України в освітній та науковій сферах.

За пропозицією ученого секретаря Валерія Андрусіва на голосування було винесене питання щодо включення до складу ректорату КУП НАН України новопризначених керівників структурних підрозділів університету (ex officio): проректора з наукової роботи КУП НАН України д.ю.н. Івана Кайла; завідувачки кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАН України д.ю.н., проф. Світлани Фурси.

Було заслухано інформацію про поточний стан справ у РІКУП НАН України від представників Рівненського інституту Стефанії Українець та Петра Вахнюка. Ректорат прийняв рішення про необхідність надання невідкладної допомоги у вирішенні нагальних питань виробничого характеру колегам з РІКУП НАН України.

Завідувачка аспірантурою КУП НАН України Раїса Перелигіна доповіла про поточний стан справ у очолюваному нею підрозділі університету.

Наприкінці засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, та побажав співробітникам університету наполегливості в їх професійному самовдосконаленні та реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ