Початок роботи English speaking club у КУП НАНУ

13 Листопада, 2023

13 листопада у Київському університеті права НАН України пройшла перша зустріч розмовного клубу «English speaking club». До зустрічі долучилися здобувачі бакалаврату, магістратури та аспірантури обох спеціальностей: права та міжнародного права.

Клуб організовано на основі Студентського парламенту КУП НАНУ, а саме Комітетом науки та освіти. Сьогодні з учасниками клубу познайомився модератор занять, студент 1 курсу магістратури спеціальності міжнародне право Ілля Усатюк.

Перше заняття пройшло в дружній і підтримуючій атмосфері. Учасники мають різний рівень англійської мови, однак це лише допомагає всім рости разом. Клуб працює на безкоштовній основі та є вільним для відвідування як у форматі офлайн, так і онлайн.

Прес-Центр КУП НАНУ