Поглиблення співробітництва КУП НАНУ зі Збройними Силами України

4 Червня, 2023

29 травня 2023 р. в Ужгородському Міжнародному центрі правових досліджень КУП НАНУ ректор Юрій Бошицький обговорив поглиблення співробітництва з начальником Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України полковником Олександром Зимою. Керівники обмінялися думками щодо перспективних напрямків подальшої співпраці, зокрема, в освітній і практичній сферах.

У продовження зустрічі на запрошення ректора полковник Зима виступив на ректораті університету й розповів про роботу очолюваного ним підрозділу ЗСУ, досвід співробітництва з КУП НАНУ та подальше взаємовигідне співробітництво.

Також за традицією професор Бошицький передав полковнику Зимі юридичну літературу, видану університетом, для бібліотеки місцевого відділу служби Збройних Сил України.

Прес-Центр КУП НАНУ