Помер Гьорг Чечі, друг нашого університету

10 Червня, 2022

Колектив Київського університету права Національної академії наук України з глибоким сумом повідомляє про кончину друга нашого університету, професора Гьорга Чечі.

Професор Чечі відомий в Угорщині та Україні як знаний вчений в галузі права, сфера наукових інтересів якого охоплювала галузі цивільного права та який вклав значний доробок у вивчення проблем європейської цивілістики.

Як давній партнер Київського університету права НАН України, Г. Чечі був активним ініціатором багатьох спільних наукових та культурних проєктів Дебреценського університету та Київського університету права, під час яких досліджувались нові форми і методи вдосконалення цивільного законодавства задля здійснення реальних кроків для збалансованого розвитку цивільного законодавства Угорщини та України, а участь в яких брали студенти, аспіранти та викладачі нашого університету.

Київський університет права Національної академії наук України висловлює щире співчуття з приводу смерті професора Г. Чечі колективу Дебреценського університету, його близьким та рідним. Світла пам’ять про науковця, викладача та організатора науки Гьорга Чечі назавжди залишиться в наших серцях.