«Постав російську книгу у куток» – КУП НАНУ долучився до акції на придбання авто для ППО

31 Березня, 2024

Наукова бібліотека Київського університету права НАН України долучилася до масштабної акції, організованої спільно книгарнями Vivat і благодійною організацією Гуркіт. Акція спрямована на збір російської макулатури для переробки та виручення коштів на придбання авто для мобільно-вогневої групи ППО, яка працюватиме на напрямку, де найчастіше перетинаються траси шахедів.

Провівши спільно з першим курсом КУП НАНУ перевірку архіву бібліотеки на предмет російської та російськомовної літератури, Київським університетом права зібрано та передано 95 кілограмів макулатури.

Окрім цього, наша бібліотека скористалася можливістю розширення вибору літератури для здобувачів і педагогічного складу університету. Запрошуємо всіх завітати в бібліотеку та самостійно ознайомитися з книжковими новинками! Закликаємо, що необхідно не лише позбуватися російської літератури, а й читати українське та українською!

Як зазначає генеральна директорка Vivat Юлія Орлова: «Від початку повномасштабного вторгнення pociя цілеспрямовано і систематично знищує та пошкоджує наші бібліотеки, спалює українські книги, забороняє їх на тимчасово окупованих територіях. За останніми даними, Україна вже втратила близько 200 млн примірників книжкового фонду. І тому, на мою думку, ми сьогодні не повинні жаліти pociйську літературу. Якщо можна переробити її і допомогти таким чином нашим силам оборони, ми зобов’язані це зробити».

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

Прес-Центр КУП НАНУ