Представники КУП НАНУ попрощалися із Б.Є. Патоном

22 Серпня, 2020

22 серпня 2020 року відбулася церемонія прощання із президентом Національної академії наук України Борисом Євгеновичем Патоном. Студенти, керівництво та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України віддали данину пам’яті і шани та попрощалися із легендарним вченим.

Церемонія прощання, у якій взяли участь близько пів тисячі осіб, відбулася у клубі Кабінету Міністрів України. Перші особи країни на чолі з президентом, відомі вчені, політики, колеги, учні та друзі провели в останню путь видатного українця. Ця втрата є непоправною для світової науки та нашої держави.

Поховали Б.Є. Патона на Байковому кладовищі. Його життєвий шлях для всіх нас завжди буде взірцем для наслідування.

Світла пам’ять про Бориса Євгеновича навічно залишиться у наших серцях!