Представники КУП НАНУ прийняли участь у воркшопі від Київської обласної державної адміністрації та представників українського бізнесу

10 Квітня, 2024

На початку тижня в місті Києві відбувся воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів», за підтримки Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації), Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», бізнес-обʼєднання «Business Woman Club», Центру підтримки експорту та Офісу Омбудсмана України. Метою заходу стала зустріч жінок-підприємниць із представниками влади та обмін досвідом щодо історій успіху саме жіночого бізнесу в умовах воєнного стану, можливості грантових програм та бізнес-стратегій, практичних рекомендацій в сфері соціальної відповідальності, і саме головне нагода отримати цінні поради від експерток.

З вітальними словами виступили: Руслан Кравченко, голова Київської обласної державної (військової) адміністрації (онлайн); Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України; Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка»; Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (онлайн). Модераторкою заходу стала Ганна Крисюк, Президентка міжнародного клубу “Business Woman Club”, радниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, голова Міжнародного штабу допомоги українцям.

Спікери воркшопу обговорювали питання взаємодії місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни; стратегія та концепція бізнесу; основи бізнес-планування для отримання грантової підтримки; особливості податкового законодавство та правового захисту для ведення бізнесу в Україні, а також використання штучного інтелекту та експортні можливості бізнесу. В якості експертів були запрошені представники органів влади та місцевого самоврядування: Надія Бігун, Заступниця Міністра економіки України; Наталія Дюжилова, Заступниця Голови ДІАМ; Леся Карнаух, Заступниця голови Київської обласної державної (військової) адміністрації; Олена Запорожченко, Начальниця управління мікро-, малого та середнього бізнесу Філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»; Денис Дармостук, Директор Київського обласного центру зайнятості; Юліана Козаченко, в.о. начальника Головного управління ДПС у Київській області; Ірина Зеленіна, Директорка ТОВ «Центр підтримки експорту КТПП»; Анна Гладштейн, к.ю.н., заступниця керівника проекту з технічних питань Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України».

Від Київського університету права Національної академії наук України участь у заході прийняли к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова та к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінального права та процесу Наталія Веселовська.

Приємним завершенням заходу стала церемонія нагородження в рамках Всеукраїнської премії «WOMAN 2023» видатних українок, які за підсумками 2023 року внесли суттєвий вклад у відбудову держави, волонтерську діяльнсть та соціальну допомогу постраждалим від війни. Аспірантка Київського університету права Національної академії наук України Ярослава Бояркіна отримала нагороду у номінації «Соціальна відповідальність». Пишаємось нашими здобувачами та вітаємо!

Прес-Центр КУП НАНУ