Представники КУП НАНУ прийняли участь у Всеукраїнському Форумі «Економічне відновлення. Шлях до перемоги»

18 Березня, 2024

Днями в Києві відбувся Всеукраїнський Форум «ЕКОНОМІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ. ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ», в якому прийняли участь науково-педагогічні представники Київського університету права НАН України. Метою проведення Форуму стало привернення уваги до проблем економічної відбудови України, підвищення рівня фінансової грамотності населення. Організаторами Форуму стали освітня платформа «4PEOPLE», а учасниками та доповідачами представники органів державної влади та управління, бізнесмени, фахівці в галузі вищої освіти, експерти фінансового ринку.

З важливими питаннями щодо економічного розвитку воєнної України та майбутньої відбудови Віталій Повх, голова правління ГО «Спілка захисників України»; Ганна Крисюк, голова Міжнародного штабу допомоги українцям, президент «Business Woman Club», ініціатор та організатор глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», співзасновниця ГО «Промінь Україна»; Сергій Єрохін, ректор Національної академії управління, доктор економічних наук, професор, український вчений, фахівець в галузі економічної теорії, макроекономіки, державного регулювання, почесний доктор Брюссельського Вільного університету підприємницьких наук і технологій, екс-радник Прем’єр-міністра України; Віктор Тиркало, президент ВГО «Ліга розвитку науки», член Правління Громадської спілки «Київський Форум волонтерів», директор програм МВА, консультант з розвитку малого та середнього бізнесу, співзасновник та, директор Київської Бізнес Школи; Віталій Паздрій, кандидат економічних наук (PhD), доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій; Анна Гаврилюк, кандидат економічних наук, співзасновниця ГО «Центр досліджень та консультацій», MEAL Officer, Data Base Analist; Галина Танащук, експерт із питань інвестування на фінансових ринках, 14 років практичного досвіду у великих міжнародних компаніях-лідерах ринку, психолог, ведуча фінансових ігор Cash Flow, бізнес-девелопер освітнього проекту «Life Academy», Буенос Айрес, Аргентина. Модератором заходу стали: Олена Чайковська – декан факультету дистанційного навчання КНУКіМ, віцепрезидентц ВГО «УАФІТ» та Олена Тимошенко, організатор освітньої платформи «4 PEOPLE» д.е.н., професор.

Присутні обговорили питання розуміння дефініціі перемога та позиціонування України на міжнародній арені, посилення ролі жіночого підприємництва в післявоєнний період, зростання особистих доходів жінок України; основні економічні реформи на шляху до Перемоги; передумови та ключові події відбудови, роль і значення територіальних громад у повоєнному відновленні економічної системи України; вплив підприємницької освіти у повоєнній Україні, модернізацію роботи освітніх закладів в умовах невизначеності; цифрові рішення в громадах для сталого розвитку, інноваційні фінансові технології.

Від Київського університету права Національної академії наук України участь у заході прийняли проректор з навчально-методичної роботи к.е.н. Олена Антонова та к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова. Учасники заходу отримали Сертифікати про підвищення кваліфікації, які зареєстровано в Переліку виданих документів про підвищення кваліфікації ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» та складено відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (із змінами і доповненнями, внесеними Постановою КМ №1133 від 27.12.2019).

Прес-Центр КУП НАНУ