Представники КУП НАНУ прийняли участь в міжнародному форумі «Woman Biz Talks: Жінки і часи випробувань: наші можливості»

7 Травня, 2024

Минулого тижня в Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся міжнародний форум «Woman Biz Talks на тему: «Жінки і часи випробувань: наші можливості», що був організований та проведений Київською обласною військовою адміністрацією, Департаментом економіки Київської військової адміністрації та в партнерстві з Жіночою радою при Київській ОВА, жіночим об’єднанням «Business Woman Club» та за сприяння Торгового-промислової палати України.

Захід відкрила Народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради з питань бюджету, голова підкомітету з питань державних інвестиційних проєктів Анна Пуртова, яка стала однією з ініціаторок події. До присутніх з вітальним словом звернулись: заступниця голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Леся Карнаух, старший фахівець з питань економічної стійкості Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України» Альона Качкан та Олена Запорожченко начальниця управління мікро-, малого та середнього бізнесу Філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк». Модератором заходу виступила Ганна КрисюкПрезидентка міжнародного клубу “Business Woman Club”, радниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, голова Міжнародного штабу допомоги українцям.

В рамках заходу також відбулися панелі на теми «Жінки у фандрайзингу», «Розширення можливостей жінок у часи випробувань», «Жінки у підприємництві» за присутності міжнародних гостей зі США Мішель Холландер – засновниці та генеральній СЕО в “International esperanza project” та Крістін Бріттан Тімлід від “International esperanza project”, які приїхали в складі делегації лікарів, що проводять пластичні операції як для військових, так і цивільного населення України, постраждалих від російської агресії.

В цілому, захід об’єднав політикинь, тімлідів, експертів та підприємниць різних сфер діяльності, що породило конкструктивний діалог та довгу дискусію на тему жінок, їх діяльності та розширення можливостей у часи випробувань. Через діалог було зрозуміло, наскільки ця проблематика є важливою у сфері жіночого бізнесу.

Від Київського університету права Національної академії наук України участь у заході прийняли проректор з навчально-методичної роботи к.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олена Антонова та к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова.

Прес-Центр КУП НАНУ