Представники КУП НАНУ взяли участь у міжнародному науково-методологічному семінарі під головуванням Річарда Феллмана,екс-сенатора США

23 Травня, 2012

У рамках реалізації стратегії розвитку міжнародного співробітництва КУП НАНУ начальник відділу міжнародних відносин та грантів Єдгарова І.В. та спеціаліст цього ж відділу Дращенко О.О. взяли участь у науково-методологічному семінарі, який проводився 18 травня 2012 року на базі Національної академії державного управління при Президентові України під головуванням  професора Річарда Феллмана, професора Небраського університету в місті Омаха, у минулому – сенатора, відомого адвоката США із 44-річним досвідом юридичної практики.
     Семінар був присвячений темі, як питання етики, зокрема корупції юристів, державних службовців, політиків, фахівців сфери вищої освіти. Під час семінару учасники провели плідну дискусію, а також подякували пану Феллману за цікаву доповідь.

У семінарі брали участь такі провідні науковці як д. наук держ. упр., професор, Віце-президент НАДУ при Президентові України М. Білинська; член науково-експертної колегії Кабінету Міністрів України,   д. соціол. наук, професор Е. Афонін; завідувач кафедри філософії та методології державного управління НАДУ при Президентові України, д.філос.н., професор В. Князєв та інші, а спеціальним гостем семінару був Майкл Бедвел, професор Міжнародного університету Вісконсіну, США.

Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
 Єдгарова І.В