Представники КУП НАНУ взяли участь у першій в Україні презентаціі зі штучного інтелекту

8 Квітня, 2024

5 квітня ректор Київського університету права НАН України Бошицький Юрій Ладиславович та проректор з наукової роботи Кайло Іван Юрійович разом із представниками студентського парламенту відвідали презентацію на тему: «Перший в Україні революційний освітньо-дослідницький інструмент штучного інтелекту». Організатором презентації став – Національний університет фізичного виховання та спорту України.

Метою заходу було ознайомлення з інноваційними технологіями у сфері штучного інтелекту, які відкривають безпрецедентні можливості для здобуття освіти та наукового пошуку, роблячи ці процеси значно легшими та ефективнішими. Такий інструмент стане ключем до індивідуалізованого навчання та ефективним механізмом подолання освітніх втрат.

Презентація розкриє можливості новітніх технологій ШІ:

• сприяння індивідуалізації освітнього процесу:
  • ефективного вирішення проблеми освітніх втрат;
  • органічного забезпечення проведення освітніх вимірювань.

Запрошеними гостями стали – представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевої влади, а також Олімпійські чемпіони, керівники закладів освіти та наукових установ, посли інших держав.

Штучний інтелект, це не просто технологія, це – ворота в нову еру освіти та досліджень, що відкриє безмежні можливості для кожного студента та дослідника!

Прес-Центр КУП НАНУ