Представники КУП НАНУ взяли участь у вшануванні пам’яті воїнів-визволителів Болгарії

5 Березня, 2020

1

Щороку 3 березня Болгарія відзначає національне свято – День звільнення від османських поневолювачів і воскресіння Болгарської держави. У цей день вшановують пам’ять героїв, що загинули за звільнення та незалежність Болгарії.

На запрошення Президента Товариства «Україна-Болгарія», академіка Ю.І. Сєдих, працівники та студенти Київського університету права НАН України взяли участь в урочистих заходах, присвячених визначній історичній події, що відбулися біля пам’ятника героям-визволителям Болгарії від п’ятивікового османського поневолення.

Вшанувати пам’ять воїнів-героїв зібралися співробітники Посольства Болгарії в Україні, депутати Верховної Ради України, члени правління Товариства «Україна-Болгарія», представники освітніх закладів та низки громадських організацій тощо.

У своїх виступах учасники заходу згадували історичні події, що передували підписанню Сан-Стефанського мирного договору, наслідком якого стало створення болгарської національної державності, а також звертали увагу на необхідність подальшого підтримання тісних дружніх зв’язків між Україною та Болгарією.

Наприкінці заходу відбулося урочисте богослужіння за загиблими воїнами.

Прес-центр КУП НАНУ