Національна академія наук України Київський університет права

Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у круглому столі, який відбувся в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України

9 Жовтня, 2019

   Напередодні Дня юриста, 7 жовтня 2019 року представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у круглому столі «Європейська стратегія України: двосторонні та багатосторонні відносини як інструменти досягнення зовнішньополітичних цілей України», який відбувся в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України.

  Метою заходу було експертне обговорення та апробація попередньо проведеного аналізу поточного стану двосторонніх відносин та багатосторонніх форматів співпраці України з державами Європи та пропозицій щодо способів досягнення Україною зовнішньополітичних цілей у цьому напрямку. 

ugorec.jpg
ugorec.jpg
ugorec.jpg

  З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся Директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський, який побажав плідної роботи. Протягом обговорення було проаналізовано співробітництво України з такими регіонами, як: Північна та Західна Європа, Європейське Середземномор’я, Балканський регіон та регіон Центрально-Східної Європи та Балтики та виділено характерні особливості для кожного регіону окремо.

   Варто зазначити, що захід є черговим у серії експертних обговорень регіональних порядків денних та стратегічних орієнтирів зовнішньої політики України у рамках проекту “Концепція зовнішньої політики України”.

  

                                                                                                                                  Прес-центр КУП НАНУ