Національна академія наук України Київський університет права

Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь в Міжнародній конференції “Уроки з досвіду країн ЄС для України”

27 Вересня, 2019

   26 вересня 2019 року молоді вчені КУП НАНУ мали змогу долучитись до участі в Міжнародній конференції “Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів”.

ugorec.jpg

   У межах конференції були презентовані міжнародні дослідження, зокрема: «Як врятувати антикорупційну реформу в Україні (базуючись на досвіді Румунії)»; «Інструменти зміцнення довіри до суду в Україні»; «Антикорупційна реформа в Україні: стан та перспективи розвитку».

   Серед спікерів заходу: Артем Ситник, директор НАБУ, Vera Mykhailenko, суддя Вищого антикорупційного суду, Олександр Лємєнов, засновник StateWatch, Victor Alistar, Transparency International Romania, member of the Superior Council of Magistracy (Румунія).

   Було обговорено питання ефективності боротьби з корупцією у Румунії, використання нідерландського досвіду у подоланні протекціонізму в українській системі правосуддя, а також питання формування авторитету судової влади в Україні.

ugorec.jpg
ugorec.jpg
ugorec.jpg

   Делегація КУП НАНУ висловлює щиру вдячність організаторам заходу, зокрема Центру економічної стратегії, завданням якого є підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни; незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також посилення громадської підтримки реформ.

Прес-центр КУП НАНУ