Представники студентського парламенту КУП НАНУ зустрілися зі студентським активом Рівненського інституту

19 Квітня, 2024

18 квітня голова Комітету інформації та студентських зв’язків Анастасія Майорова та голова Комітету волонтерства Олександр Баришполець завітали в місто Рівне, щоб провести зустріч із представниками студентського парламенту Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Представниками різних напрямів діяльності студентського активу на чолі з головою Студентського парламенту Рівненського інституту провели екскурсію та заглибили гостей у контекст життя інституту. Спільну нараду представників парламентів розпочав вступним словом директор Рівненського інституту Київського університету права Іван Вєтров. Директор звернув увагу на необхідність усебічної співпраці структурних підрозділів для розвитку та процвітання студентського життя.

Після офіційної частини студенти здійснили спільну екскурсію центром міста Рівне та визначних місць, що оточують інститут: парк Молоді Лебединка, Рівненський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, Рівненський обласний краєзнавчий музей та інші локації.

Переконані, що результатом цієї зустрічі стане поглиблення співпраці студентства Київського університету права НАН України та Рівненського інституту Київського університету права.

Прес-Центр КУП НАНУ