Предстоятель Православної Церкви України зустрівся з ректором Київського університету права

25 Вересня, 2019

25 Вересня 2019

ugorec.jpg

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України  Епіфаній     24 вересня 2019 року зустрівся з ректором Київського університету права   Національної академії наук України Юрієм Бошицьким.

На зустрічі також був присутній ректор Київської православної   богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Під час спілкування йшлося про питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, було обговорено перспективи подальшої взаємодії та співробітництва. Сторони погодили спільну роботу над оновленим виданням Енциклопедії канонічного права, проведення круглого столу «Право і духовність», а також поновлення угоди про співпрацю між Київською православною богословською академією та  Київським університетом права.

У процесі зустрічі Його Блаженство відзначив важливість діяльності спрямованої на популяризацію духовних та моральних цінностей, зокрема у закладах вищої освіти.

На завершення спілкування сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Джерело:  https://www.pomisna.info/uk/vsi-novyny/predstoyatel-zustrivsya-z-rektorom-kyyivskogo-universytetu-prava/

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Прес-центр КУП НАНУ