Презентація життя та діяльності КУП НАНУ студентами першого курсу спеціальності «Міжнародне право»

22 Жовтня, 2020

1

В рамках заходів присвячених святкуванню 25-річчя Київського університету права НАН України викладачем кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Васюк Людмилою Миколаївною разом із студентами першого курсу спеціальності «Міжнародне право» було підготовлено презентації, щодо історії заснування та діяльності КУП НАНУ.

У своїх презентаціях, підготовлених англійською мовою, студенти намагалися висвітлити найкращі моменти з життя вузу, його успіхи та досягнення. На особливу увагу заслуговують презентації присвячені науковій, освітній та виховній діяльності вузу. Студенти відмітили у своїх доповідях, що сьогодні КУП НАНУ – є зразком сучасного вузу, який використовує новітні навчальні технології, комп’ютерну техніку та мультимедійні системи. У презентаціях студентів багато уваги відводиться міжнародним зв’язкам та видавничій сфері.

Цікавими були презентації в яких студенти, підсумувавши 25-річну діяльність Київського університету права НАН України, намагалися окреслити перспективи розвиту свого вузу у майбутньому. Кожен бажав університету й далі залишатися одним із найкращих юридичних вузів України.

Прес-центр КУП НАНУ