Профорієнтація у Корецькому ліцеї, у якому виховують громадянськість учнів на основі теорії вчинку

7 Березня, 2023

07 березня 2023 р. директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван ВЄТРОВ та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана ЯКИМЧУК відвідали заклад загальної середньої освіти «Корецький ліцей» Корецької міської ради з профорієнтаційною метою.

Директор ліцею Людмила Йосипівна у вступному слові до випускників наголосила на важливості вибору професії і запропонувала розглянути юридичний фах як один з можливих для отримання вищої освіти. На її переконання вчинок з обрання професії і закладу освіти для здобуття спеціальності є одним з найважливіших та доленосних у житті кожного випускника ліцею.

Іван Васильович відзначив тривалість дружніх стосунків з ліцеєм та його мудрою керівницею;  закцентував увагу одинадцятикласників на важливості відбудови держави після Перемоги, особливо, що стосується утвердження законності, трансформації цінностей у правовій сфері країни, розбудові демократичних основ, відтак, запропонував учням розглянути можливість вступу до Рівненського інституту та запросив потенційних абітурієнтів відвідати навчальний заклад, брати активну участь у заходах, які анонсуватимуться Рівненським інститутом.

Оксана Олександрівна наголосила про переваги і труднощі, які супроводжують фахівців у галузі права у професійній діяльності; розповіла про можливі сфери працевлаштування осіб, які мають юридичну освіту та ознайомила учнів з перевагами навчання в Рівненському інституті Київського університету права НАН України.

На завершення для бібліотеки закладу подарували підбірку юридичної енциклопедії, для випусників – інститутські календарики та оглянули, щедру на твори Тараса Шевченка, книжкову виставку, підготовлену до 209-ї річниці від дня народження кобзаря, підготовлену бібліотекарем Лесею Олександрівною, окрім того великою майстринею-вишивальницею.

Адміністрація Рівненського інституту щиро дякує директору Корецького ліцею Людмилі ДАНИШ за організацію зустрічі та сподівається на плідну співпрацю щодо реалізації спільних заходів у майбутньому.

Прес-Центр КУП НАНУ