Пропонуємо взяти участь у конкурсі «КУП НАНУ очима студентів»

3 Листопада, 2023

А який університет твоїми очима? Перевіримо в нашому фотоконкурсі: «КУП НАНУ ОЧИМА СТУДЕНТІВ»

• Перша і головна умова – фотографії повинні бути зроблені безпосередньо учасником конкурсу.
  • На фото обов’язково повинен бути університет, його приміщення (аудиторний фонд) або символіка.
  • Один учасник може подати не більше трьох фотографій.
  • Кожна фотографія повинна мати назву і дані про автора: ім’я і прізвище, курс, група, контакти автора.
  • Допустимий формат файлів: JPEG з розширенням не менше 300 dpi.

Кращі фотографії будуть представлені на виставці, а кращі з кращих за рішенням компетентного журі відзначені нагородами:

• Одне І місце – професійна студійна фотосесія та фото переможця на рекламній продукції Університету;
  • Два ІІ місце – професійна студійна фотосесія;
  • Три III місця – професійна фотосесія в парку;

Приймаємо роботи до 14 листопада! Надсилайте їх на пошту студентського парламенту kulnasu.parliament@gmail.com

Виставка кращих фотографій у холі університету і нагородження переможців відбудуться у День студента – 17 листопада.