Проведення в КУП НАН України Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація сучасної юридичної науки та практики в умовах воєнного стану», присвяченої Дню юриста України

10 Жовтня, 2023

Напередодні професійного свята ‒ Дня Юриста України в Київському університеті права НАН України було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Трансформація сучасної юридичної науки та практики в умовах воєнного стану». Конференція проводилася як у форматі онлайн, так і офлайн, з дотриманням всіх заходів безпеки, з огляду на загрози з боку держави-терориста.

Відкриваючи пленарне засідання, виступив член оргкомітету конференції, учений секретар Київського університету права НАН України, завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Валерій Андрусів, який привітав учасників конференції з прийдешнім святом ‒ Днем юриста України та наголосив на важливості юридичної професії, особливо в умовах повномасштабної агресії проти нашої держави.

З вітальним словом до присутніх звернувся також Костянтин Захаренко, д.політ.н., проректор з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Київського університету права НАН України.

До виступів долучилися науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України. Особливо жваві наукові дискусії викликали доповіді науковців-практиків, серед яких слід відмітити виступ Сергія Вилкова ‒ практикуючого адвоката, голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, доцента кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України на тему: «Адвокатура України в умовах воєнного стану».

Слід відмітити активну участь у проведенні конференції молодих науковців-аспірантів Київського університету права НАН України, які виступали з доповідями та долучалися до обговорення актуальних питань, порушених іншими колегами.

Наприкінці науково-практичної конференції проректор з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Київського університету права НАН України д.політ.н. Костянтин Захаренко підбив підсумки проведеної роботи, подякував учасникам, висловив упевненість у подальшій співпраці на науковій ниві та ще раз привітав присутніх з прийдешнім Днем юриста України.

Прес-Центр КУП НАНУ