Пройшов благодійний кінопоказ, присвячений Дню закоханих

17 Лютого, 2024

16 лютого відбувся благодійний кінопоказ тематичного фільму до Дня закоханих «Ла-Ла Ленд». Студентський парламент організував волонтерську ініціативу — креативний спосіб долучення до збору коштів для 74-го окремого розвідувального батальйону на автомобіль «Джип» для пересування групи.

Протягом показу фільму студенти зібрали близько 1500 гривень, які направили безпосередньо військовим на даний збір. Також до ініціативи фінансово долучився ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький.

Здобувачі дуже позитивно відреагували на цю акцію, тож ми переконані, що це буде далеко не останній благодійний кінопоказ у стінах Київського університету права НАН України.

Закликаємо всіх, хто пропустив показ, також долучатися до збору. Це можна зробити у вигляді вільного донату на монобанку за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/39TdGTKHew

Прес-Центр КУП НАНУ