Привітання ректора з нагоди Дня науки

20 Травня, 2023

Шановні викладачі, аспіранти та студенти Київського університету права НАН України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем науки!

Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання.

Рівень розвитку України, її авторитет на міжнародній арені, багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених, має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки.

Високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі і владі належить докласти максимум зусиль для підтримки вітчизняної науки, забезпечення належного фінансування наукових досліджень.

Зичу вам нових творчих здобутків, підкорення вершин науки, фахових успіхів, миру та злагоди вам та вашим рідним.

З повагою,

ректор Юрій Бошицький