Привітання ректором університету Ю.Л. Бошицьким та студентами КУП НАН України Президента Національної академії наук України Б.Є.Патона з Днем народження

30 Листопада, 2009

Життя кожної людини – це сторінки книги, які перегортаються зі змістовним наповненням, прикладом якої є Борис Євгенович Патон. Видатний вчений у галузі зварювання металургії і технології металів, організатор науки, державний і громадський діяч. Протягом 46 років очолює Національну академію наук, Президент міжнародної асоціації академії наук (з 1993 р.), директор інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Лауреат Ленінської (1957 р.) і Сталінської премії (1950 р.), Державної премії України в галузі науки і техніки (2004 р.), заслужений діяч науки та техніки УРСР, герой України (1998 р.), його самовіддану подвижницьку працю відзначено численними науковими й державними нагородами і преміями.

27 листопада 2009 року в академії наук зібрались професори, академіки, викладачі елітних вузів, щоб привітати Б.Є. Патона з Днем народження.

Студенти Київського університету права НАН України, а саме студентський актив, завдяки ректору університету Ю.Л. Бошицькому, мали можливість бути присутніми серед найвідоміших науковців та діячів науки, культури, політики, та особисто привітати науковця – легенду.

Привітання від представників університету відрізнялися з поміж інших творчим змістом, вітальними теплими словами, які линули з уст юних студентів.

Разом з ректором, студенти університету подарували імениннику, в його колекцію, картину із зображенням чудового карпатського краєвиду, чудові сувеніри із символікою університету та перші три номери газети КУП НАНУ «Калейдоскоп університетських подій».

Після урочистих поздоровлень, ректор університету разом з відомими науковцями Толочко П.П., Шемшученко Ю.С. та представниками Відділення історії, філософії та права НАНУ обговорили питання щодо будівництва на території університету каплички. В свою чергу студенти також мали можливість поспілкуватися з видатними вченими-науковцями та обговорити проблеми студентства. Під час спілкування студенти підкреслили, що вражені особистими та професійними якостями Б.Є. Патона, який з великим натхненням дбає про наукову молодь, якій належить майбутнє, про залучення молодих талантів до наукових робіт в інститутах та аспірантурі.

Наприкінці зустрічі було зроблено фото на згадку студентів КУП НАНУ та ректора університету разом з
Б.Є. Патоном
у стінах Національної академії наук України.

Фото: Студент I курсу КУП НАНУ
Племяннікова Богдана