Приймальна комісія КУП НАНУ розпочала свою роботу

4 Липня, 2023

03 липня 2023 року у повному обсязі розпочала роботу Приймальна комісія Київського університету права Національної академії наук України.

Для зручності абітурієнтів приймальна комісія розташована на першому поверсі університету в просторому прикрашеному яскравими картинами холі. Майбутніх студентів зустрічає завжди привітна комісія у складі відповідального секретар Івана Канфуі, його заступника Тетяни Ярошевської та технічних секретарів – студентів університету.

Кожного абітурієнта та їх батьків чекає цікава екскурсія до музеїв КУП НАНУ та наукової бібліотеки. Члени приймальної комісії завжди готові надати майбутнім студентам необхідну консультацію та з радістю допоможуть в оформленні відповідних документів та реєстрацією в ЄДЕБО.

Документи від вступників на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» від здобувачів на основі рівнів бакалавра, магістра ОКР спеціаліста за неспорідненими спеціальностями (друга вища освіта) приймаються з 3 по 25 липня.

Прийом документів на інші конкурсні пропозиції здійснюватиметься з 19 по 31 липня.

Чекаємо Вас у приміщенні університету за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7а.

Телефони для довідок щодо вступу:

e-mail: rektor@kul.kiev.ua; тел. (044) 409-23-28

Проректор з навчально-методичної роботи