Ректор КУП НАНУ провів переговори про співпрацю з деканом юридичного факультету Мішкольського університету
В рамках проведеної Київським університетом права Національної академії наук України спільної з Мішкольським університетом (Угорщина), представниками Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, ДВНЗ «Ужгородським національним університетом», Закарпатським державним університетом, Центральноєвропейською вищою школою м. Скаліца (Словаччина), та Академічним товариством ім. М. Балудянського (Словаччина) міжнародної науково-практичної конференції, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький мав нагоду зустрітись з деканом юридичного факультету Мішкольського університету, доктором Тормою Андрашом та детально оговорити широке коло питань подальшої співпраці.
Впродовж зустрічі було акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення міжнародних науково-практичних конференцій між юридичним факультетом Мішкольського університету та КУП НАНУ, а також, обміну студентами.
Зустріч пройшла у теплій та дружній обстановці, Ю.Л. Бошицький презентував для бібліотеки юрфаку Мішкольського університету нові видання КУП НАНУ та запросив декана відвідати Київський університет права НАН України в жовтні поточного року.
Референт ректора
Сарських О.П.