Ректор КУП НАНУ провів переговори про співпрацю з деканом юридичного факультету Мішкольського університету

6 Червня, 2013

В рамках проведеної  Київським університетом  права Національної академії наук України спільної з Мішкольським університетом (Угорщина), представниками Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, ДВНЗ «Ужгородським національним університетом», Закарпатським державним університетом, Центральноєвропейською вищою школою  м. Скаліца (Словаччина), та Академічним товариством ім. М. Балудянського (Словаччина) міжнародної науково-практичної  конференції, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький мав нагоду  зустрітись з деканом юридичного факультету Мішкольського університету, доктором  Тормою Андрашом  та детально оговорити  широке коло питань  подальшої співпраці.
Впродовж зустрічі було акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення  міжнародних науково-практичних конференцій між юридичним факультетом  Мішкольського університету та  КУП НАНУ, а також, обміну студентами.

Зустріч пройшла у теплій та дружній обстановці,  Ю.Л. Бошицький  презентував для  бібліотеки  юрфаку Мішкольського університету нові видання  КУП НАНУ та запросив декана відвідати Київський університет права НАН України в жовтні поточного року.

Референт ректора
Сарських О.П.