Ректор КУП НАНУ провів зустріч з першим заступником Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан

21 Лютого, 2020

1

Зазначимо,  що пан Абдуалієв є давнім другом Київського університету права ще з часів його каденції в якості Надзвичайного і Повноважного посла Узбекистану в Україні. Він неодноразово бував в стінах КУП НАНУ на різних заходах, а також сприяв у налагоджені партнерських стосунків з «вишами» Узбекистану.

Зараз, в статусі першого заступника Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан, А. Абдуалієв обговорив з Ю. Бошицьким широке кола питань можливої двосторонньої українсько-узбецької співпраці в освітній, науковій та культурній сферах.

Під час зустрічі, ректор Університету проінформував про основні здобутки КУП НАН України, зокрема про розвиток міжнародних зв’язків та налагодження партнерських зв’язків в сфері права з університетами і науковими установами світу.

Окрема увага співрозмовників була приділена намірам КУП НАН України залучати студентів ВНЗ Республіки Узбекистану до магістерських програм та аспірантури, проведенню спільних конференцій, спільних літніх шкіл з міжнародного права тощо.

Зі свого боку, А. Абдуалієв також проявив зацікавленість у співробітництві та в проведенні міжнародних конференцій і майстер-класів з боку Міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі РУ на базі КУП НАНУ.

На завершення зустрічі, ректор КУП НАНУ запросив першого заступника Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Алішера Абдуалієва відвідати Київський університет права НАН України для проведення майстер-класів щодо реформ в сфері економіки та освіти що відбуваються зараз в Узбекістані.

Прес-центр КУП НАНУ