Ректор КУП НАНУ з робочим візитом відвідав Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатті

5 Березня, 2023

03.03.23 ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький зустрівся і провів перемовини щодо науково-практичної співпраці з начальником Головного управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області – Ігорем Михайлишиним.

Обговорили питання можливого партнерства та деякі актуальні питання і креативні ідеї як для міграційної служби, так і для КУП НАНУ. Враховуючи, що нині, внаслідок російської військової агресії, в нашій країні дуже сильно активізувалися і стали масовими міграційні процеси, а це по суті значно впливає і на необхідність оптимізації відповідного законодавства в цій сфері, то взаємовигідна співпраця між КУП НАН України та головним Управлінням Державної міграційної служби України у Закарпатській області є своєчасною і доцільною.

Студентам КУП НАН України потрібно формувати вміння та навички у сфері застосування та реалізації міграційного законодавства, застосування норм міграційного права у практичній діяльності наших майбутніх випускників.

Також ректор домовився і про підписання найближчим часом Меморандуму про співпрацю та спільне видання енциклопедії по міграційному праву. Обговорили і ряд питань, щодо можливостей проведення спільних заходів, таких як онлайн круглі столи, відкриті лекції, конференцій з питань порівняльного міграційного права України та ЄС, аналізу сучасного українського міграційного законодавства та проблем в практиці його застосування, тощо.

Ректор запропонував співробітникам міграційної служби області університетські послуги щодо отримання юридичноої освіти, другої вищої правової освіти та можливість навчання в аспірантурі КУП НАНУ. Також ректор запросив пана Ігоря Михайлишина виступити з науково-практичною статтею з питань основних напрямків роботи міграційної служби Закарпаття на сучасному етапі в якості «гостя номеру» у фаховому виданні «Часопис Київського університету права», який нещодавно поновив свою роботу.

Під час зустрічі ректора з головою Управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області були присутні і представники КУП НАН України – Надзвичайний та Повноважний Посол України Ігор Дір, викладач Іван Ващинець та керівник міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ в місті Ужгород – Мирослава Бухало. Всі члени університетської делегації активно долучилися до обговорення співпраці.

Маємо надію, що така взаємовигідна співпраця буде ефективною як для міграційної служби, так і для викладачів, аспірантів та студентів нашого університету.

Прес-Центр КУП НАНУ