Ректор з робочим візитом відвідав структурний підрозділ КУП НАНУ в м. Вінниця

8 Серпня, 2020

1

З метою продовження співпраці, в межах підписаної угоди про співробітництво між Київським університетом права НАНУ та Вінницьким фінансово-економічним університетом, а також налагодженню нових взаємовигідних відносин з органами влади та навчальними закладами Вінниччини, ректор КУП НАНУ Бошицький Ю.Л. на передодні  початку роботи приймальної комісії  відвідав  з робочим візитом  м. Вінниця.

Освітня діяльність  КУП НАНУ на Вінниччині має свою майже десятирічну історію. В 2011 році  між університетом та Вінницьким  фінансово-економічним університетом (ВФЕУ), а потім в 2012 р. і з Барським гуманітарно-педагогічним  коледжем, були підписані угоди  про співпрацю. Згідно  угод  випускники коледжів продовжували  навчання в КУП НАНУ на заочній формі навчання до рівня «бакалавр права»,  «спеціаліст права».

За період  з 2011 по 2020  навчальні роки структурним підрозділом  КУП НАНУ в  м. Вінниці було підготовлено 637 випускників.

Продовженням діяльності КУП НАНУ в м. Вінниця  є підписання Меморандуму про співпрацю з Вінницькою міською радою (2012 р.) та Бердичівським коледжем промисловості, економіки і права.

Під час робочого візиту ректор провів наради з керівником структурного  підрозділу КУП НАНУ у Вінниці Ю.І. Ковальчуком, вінницькими партнерами університету, перевірив стан матеріально-технічного забезпечення нашого структурного підрозділу  та наголосив на необхідність організації вступної компанії на високому рівні.

Прес центр КУП НАНУ